foto:www.futura.pl

aktorka dramatyczna z oczarowującym talentem wokalnym

 

 

 

 

 

 

Wydała 4 płyty w Polsce, a w Internecie jej nazwisko znajduje się w wielu witrynach związanych z kulturą i sztuką.

Na szklanym ekranie pojawiła się w TVP2 w ambitnym serialu kryminalnym "Pitbull" i komediowym "Lokatorzy", a w TVP1 i TV Polonia w przedstawieniu Studia Buffo.

Na antenie radiowej zaistniała z recitalem "Rosyjskie sentymenty Agnieszki Osieckiej", z nagraniami z wydanej płyty i koncertu zarejestrowanego przez Polskie Radio.

Z własnymi programami estradowymi występuje z cygańskim folklorem w całej Polsce, co pozwala jej jeszcze lepiej poznać publiczność i doskonalić warsztat artystyczny.

Na dotychczasowe sukcesy duży wpływ ma przygotowanie zawodowe w Akademii Teatralnej w Kijowie i kulturowe korzenie, z dzieciństwem w chorwackiej Rijece oraz babcią, śpiewaczką operową, pochodzącą z włoskiego Bari. Doświadczenie aktorskie zdobyła pracując w teatrze i telewizji w Polsce i na Ukrainie. Prowadziła również programy telewizyjne dla mniejszości ukraińskiej i rosyjskiej w Polsce.

Nie dziwi więc entuzjazm publiczności, gdy z muzykami Filharmonii Białostockiej i własną grupą taneczną zaprezentowała repertuar cygański w gorących rytmach bałkańskich, z polskimi, rosyjskimi i romskimi słowami piosenek. Docenili ją także najbardziej renomowani artyści, z którymi wystąpiła na scenie Edyta Geppert i Michał Bajor.

foto:www.futura.pl

foto:www.futura.pl


Z archiwum artystki
 Zdjęcia ze sceny i ekranu
W serialach
Lokatorzy
i Pitbull
 Galeria zdjęć wykonanych przez

Gazeta Muzyczna napisała: "pełna temperamentu porywa w rytm egzotycznej hiszpańskiej muzyki, tęskni za dziką, romantyczną miłością w romansach rosyjskich, tworzy charyzmatyczny czar narzucając swoją zmysłowość każdej widowni".

Skromność artystki powoduje, że nie udziela ona zbyt wielu wywiadów, ale jej wypowiedzi, które ukazały się w prasie, zawierają ciekawe informacje, jak ona sama postrzega swoją pracę.

Kobieta i Życie
" Kiedy śpiewam rosyjskie romanse ludzie są bardzo poruszeni i odbierają te pieśni szalenie emocjonalnie. Przyznam szczerze, że jest to bardzo miłe"

Gazeta Muzyczna
" Zawsze kusi mnie aby nadawać piosenkom rys indywidualny, trzeba publiczność czymś zaskoczyć. Nie wystarczy tylko wejść na scenę, trzeba też na niej pozostać "